این مطلب ۲۷۷ بار خوانده شده
معاون سیاسی سپاه پاسداران

وحدت ملی مهم ترین نیاز امروز جامعه است

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، با تاکید بر ضرورت تلاش ویژه مسئولان برای رفع مشکلات مردم، گفت: حفظ وحدت ملی مهم ترین نیاز امروز جامعه است.
فارسی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات،

سرتیپ رسول سنایی راد، معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، شامگاه (۸دی) در همایش  سیاسی و بصیرتی روشنگری که در حسینیه ثارالله سپاه ناحیه خرم آباد، گفت: خدمت رسانی به مردم مهم ترین تکلیف مسئولان است.

 

وی با تاکید بر ضرورت راه اندازی نهضت خدمت رسانی به مردم در کشور، افزود: مردم داری، همان یارکشی برای انقلاب و گامی مهم در صدور انقلاب است.

 

سرتیپ سنایی راد، همچنین با تاکید بر ضرورت مشارکت بسیجیان در خدمت رسانی به مردم، افزود: در خدمت رسانی به مردم و تلاش برای رفع نیازهای آنان باید آتش به اختیار باشیم.

 

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، خاطرنشان کرد: ولایت مداری و مردم داری مهم ترین بستربرای صدور انقلاب است.

 

وی خاطرنشان کرد: رفع مشکلات مردم و تلاش برای خدمت به آنان همچنین اشاعه ارزش های انقلابی و مقابله با توطئه های دشمنان است.

 

وی با اشاره به توطئه های دشمنان، اذعان داشت: حفظ وحدت ملی مهم ترین راه مقابله با توطئه های دشمنان است.

 

سرتیپ سنایی راد، با اشاره به اینکه یکی از توطئه های دشمنان فرسایش قدرت اسلام است، بیان کرد: ایجاد جریان تکفیری و تروریستی با هدف مقابله با صدور اسلام ناب انجام می شود.

 

وی نهادیه سازی تفکر بسیجی را راه مقابله با توطئه های دشمنان دانست و گفت: : در مواجهه با جریان نرم داخلی  هم باید بتوان تفکر بسیجی و انقلابی در جامعه نهادینه شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.